آغاز ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران

ثبت‌نام "مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران" iAAA در حوزه سلامت و پزشکی، با 3 میلیارد جایزه برای تیم اول و بیش از 5 میلیارد ریال جایزه از روز شنبه مورخ 19 شهریور ماه 1401 آغاز شد.

به گزارش بانگ اقتصاد، مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران، iAAA، با هدف آشنایی و آموزش علاقه‌مندان به این فناوری و پرورش این افراد در کل کشور، در نظر دارد طی یک فرایند مشخص حضوری و غیر حضوری، آموزش‌های لازم به علاقه‌مندان ارائه دهد و در نهایت با طرح موضوعات جدی صنعت در حوزه هوش مصنوعی، علاوه بر پیشبرد اهداف مسابقه 3 مسئله واقعی را رفع نماید. در سال جاری این مسائل در حوزه سلامت و پزشکی خواهد بود و تیم ها در پایان مسابقه، فارغ از جوایز دریافتی، میتوانند از ظرفیت های جانبی فراهم شده نیز استفاده نمایند.

در این مسیر بسیاری از فعالین و تصمیم‌گیران همراه این مسابقه خواهند بود. بنیاد ملی نخبگان، وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، نمایشگاه اینوتکس، شبکه فن بازار ملی ایران، پژوهشگاه ICT، پارک فناوری پردیس و شرکت های¬وب بخشی از همراهان این مسابقه هستند.

فرایند این مسابقه 5 ماهه بوده و شرکت‌کنندگان 70 ساعت آموزش تئوری و 2.5 ماه آموزش عملی مسئله محور در زمینه‌های مختلف مرتبط با حوزه مسابقه را طی می‌کنند. در ادامه نیز مطالب مرتبط با ابزارهای کسب و کار را در وبینارها و سمینارهایی که برایشان  مشخص شده، آموخته و با چالش های روز بیشتر آشنا خواهند شد. درادامه به این افراد فرصت داده می‌شود  تا به صورت عملی با نیازهای واقعی حوزه هوش مصنوعی آشنا شده و به سمت ارائه راهکار برای این نیازها حرکت کنند. ارزیابی این افراد علاوه بر بررسی فعالیت‌های مختلف و آزمون‌های مورد نیاز و نظر منتور مربوطه در طی دوره، وارد مرحله داوری شده و هر تیم/فرد بر اساس شاخص‌های مختلف امتیاز مشخصی دریافت می‌کند.

از دیگر مزایای این مسابقه، امکان استخدام در شرکت‌های بزرگ فعال در این حوزه است. افراد پس از طی کردن فرایند آموزش، بر اساس آموزش‌ها و توانمندی فردی برای استخدام در شرکت‌ها آماده می‌شوند.

افراد علاقمند به شرکت در این مسابقه برای دریافت اطلاعات بیشتر می¬توانند به وبگاه مسابقه، به آدرسWWW.IAAA.AI مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

برچسب های خبر