مطالب برچسب خورده با "اشتغال"

 • ایجاد 50 هزار شغل با همکاری نهاد مردمی رسالت

  ایجاد 50 هزار شغل با همکاری نهاد مردمی رسالت

  راهبر نهاد مردمی رسالت با اشاره به ساختار کانون های همیاری رسالت، گفت: در قالب این کانون ها تاکنون 50 هزار شغل خرد خانگی ایجاد شده است.

 • برگزاری دومین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با حمایت پارک فناوری پردیس

  برگزاری دومین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با حمایت پارک فناوری پردیس

  با حمایت پارک فناوری پردیس، دومین دوره کمپ اشتغال «کارنو»، به منظور تأمین نیروی انسانی شرکت‌های عضو و افزایش توانمندی دانش‌آموختگان دانشگاهی در حوزه اشتغال، تابستان ۱۴۰۰، برگزار می‌شود.

 • خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار

  خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار

  خاندوزی در زمان مدیر کلی امور اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس، گروه فضای کسب و کار را در مرکز پژوهش‌ها فعال کرده و برای اولین بار در ایران در زمان مدیریت ایشان، به صورت مستمر گزارش‌های فصلی پایش محیط کسب و کار در سطح ملی و استانی منتشر شده است.

 • رشد ۵۴ درصدی فرصت‌های شغلی حوزه تکنولوژی در دوران کرونا

  رشد ۵۴ درصدی فرصت‌های شغلی حوزه تکنولوژی در دوران کرونا

  آمارهای پلتفرم‌های کاریابی ایران نشان می‌دهند در دوره کرونا فرصت‌های شغلی حوزه تکنولوژی از برنامه‌نویسی و توسعه وب و اپلیکیشن گرفته تا خدمات فناوری اطلاعات، شبکه و دیجیتال مارکتینگ با رشد ۵۴ درصدی نسبت به پارسال روبه‌رو شد. نیمی از فرصت‌های شغلی ارائه‌شده در این حوزه متعلق به برنامه‌نویسی، توسعه نرم‌افزار و وب است.

 • روایت زنان سرپرست خانواده از رانندگی در اسنپ

  روایت زنان سرپرست خانواده از رانندگی در اسنپ

  سال گذشته، همزمان با روز ملی کارآفرینی، اسنپ کمپین «همراه زنان سرزمینم» را آغاز کرد. در این طرح ۴۱۷نفر از زنان سرپرست خانواده عضو ناوگان اسنپ تا پایان اسفند ۱۳۹۸ از پرداخت کمیسیون معاف شدند. امسال نیز اسنپ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود دوباره ثبت‌نام و شناسایی رانندگان زن سرپرست خانواده را ادامه داده و این زنان تا پایان سال ۱۳۹۹ از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف هستند.