مطالب برچسب خورده با "اقتصاد دیجیتال"

 • آیا الگوی اقتصاد دیجیتال صرفاً در دوران تحریم کار راه‌انداز است؟

  آیا الگوی اقتصاد دیجیتال صرفاً در دوران تحریم کار راه‌انداز است؟

  دوران انقلاب صنعتی چهارم دوران مدیریت تغییرات راهبردی است. دوران تاثیر تحول دیجیتال بر ارکان اقتصاد است. دوران پذیرش الگوی اقتصاد دیجیتال است. اقتصاد دیجیتال الگویی از اقتصاد است که دارای ویژگی های راهبردی است.

 • از دولت علیه دولت

  از دولت علیه دولت

  با شدت گرفتن شکایات سازمان های دولتی از کسب و کارهای مجازی در سال ۱۳۹۷، هیئت دولت طرحی را تصویب کرد که از آن تاریخ به بعد هر نهاد دولتی که بخواهد علیه یک کسب و کار اینترنتی در محاکم قضایی شکایتی را ثبت کند، ابتدا می بایست موضوع را در کمیته کاهش موانع کسب و کارهای مجازی مطرح کند تا شاید بتوان با حضور سایر ذینفعان نسبت به حل مسئله اقدام کرد.

 • انتصابات جدید در مرکز توسعه تجارت الکترونیک

  انتصابات جدید در مرکز توسعه تجارت الکترونیک

  طی احکام صادره توسط رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، معاون توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانی، معاون زیرساخت کلید عمومی وامنیت اطلاعات تجاری و مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مشخص گردیدند.

 • بیانیه تکمیلی شرکت سرآوا در مورد خبری مبنی بر دستگیری معاون سابق این شرکت

  بیانیه تکمیلی شرکت سرآوا در مورد خبری مبنی بر دستگیری معاون سابق این شرکت

  در روز ۲۵ دی‌ ماه ۱۳۹۹ چند رسانه داخلی خبری مبنی بر بازداشت یکی از معاونان سابق سرآوا هنگام خروج از کشور را منتشر کردند که در رسانه‌های خارجی نیز بازنشر شده است. به اطلاع می‌رساند پرونده قضایی آقای عماد شرقی در ابتدای سال ۹۷ شکل گرفته و بر اساس پیگیری‌‌ نهادهای قضایی هیچ‌گونه ارتباطی بین این پرونده با شرکت و مدیران سرآوا وجود ندارد. بر این اساس ارتباط دادن خبر دستگیری ایشان به سرآوا هدفی جز مغشوش کردن افکار عمومی و ایجاد جو ناامیدی در اکوسیستم کارآفرینی کشور ندارد.

 • وبینار اقتصاد داده محور برگزار می‌شود

  وبینار اقتصاد داده محور برگزار می‌شود

  دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس، وبینار علمی با موضوع «اقتصاد داده محور» را برگزار می‌کند.