برگزاری اولین بوت‌کمپ تخصصی برنامه‌نویسی با حمایت پارک فناوری پردیس

«مکتب شریف» به‌عنوان کارگزار تخصصی منابع انسانی مستقر در پارک فناوری پردیس، اولین دوره بوت‌کمپ برنامه‌نویسی را با حمایت پارک برای شرکت‌های عضو برگزار می‌کند.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدرسه کاروندی تعاملی برنامه‌نویسیِ «مکتب شریف» به‌عنوان یکی از کارگزاران عضو این مجموعه در نظر دارد با هدف پرورش نیروی انسانی ماهر و توانمند در حوزه‌های برنامه‌نویسی، بوت‌کمپ‌های تخصصی و فشرده‌ برنامه‌نویسی را برای شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برگزار کند.

جذب و استخدام نیروی انسانی توانمند به‌ویژه در حوزه‌های تخصصی برنامه‌نویسی، برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور از اهمیت بالایی برخوردار است. مکتب شریف با سابقه موفقیت در بازار آموزش برنامه‌نویسی در کشور و با چشم‌انداز تبدیل شدن به کارگزاری منابع انسانیِ شرکت‌های عضو پارک، فعالیت خود را در این مجموعه آغاز کرده است.

در همین راستا اولین دوره بوت‌کمپ آموزشی-تخصصی برنامه‌نویسی توسط این کارگزار با عنوان دوره تخصصی React Js از ابتدای دی‌ماه سال جاری، برای شرکت‌های عضو پارک برگزار می‌شود.

همچنین مکتب شریف در نظر دارد تا با بررسی هدفمند و نیازسنجی از شرکت‌های عضو، بوت‌کمپ‌های تخصصی برنامه‌نویسی را در جهت رفع نیازمندی‌های نیروی انسانی، برگزار کند. شرکت‌های عضو پارک برای اعلام نیازمندهای خود می‌توانند به آدرس http://maktabsharif.ir/companies-apply مراجعه کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در دوره تخصصی React Js نیز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن دفتر مرکزی این کارگزار به شماره ۶۶۰۸۱۸۳۶-۰۲۱ و یا تلفن دفتر مستقر در پارک به شماره‌ ۷۶۲۵۰۷۵۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند. همچنین امکان مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس http://maktabsharif.ir و مکاتبه با آدرس info@MaktabSharif.ir، از دیگر راه‌های ارتباطی با مکتب شریف، برای کسب اطلاعات بیشتر است.