برگزاری دومین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با حمایت پارک فناوری پردیس

با حمایت پارک فناوری پردیس، دومین دوره کمپ اشتغال «کارنو»، به منظور تأمین نیروی انسانی شرکت‌های عضو و افزایش توانمندی دانش‌آموختگان دانشگاهی در حوزه اشتغال، تابستان ۱۴۰۰، برگزار می‌شود.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اولین دوره کمپ اشتغال «کارنو» با هدف تأمین نیروی انسانی شرکت‌های این مجموعه و با رویکرد آماده‌سازی شرایط اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی، دی تا اسفند ۱۳۹۹ برگزار شد و با توجه به نیاز شرکت‌ها به نیروی انسانی توانمند، این رویداد برای دومین بار در تابستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

کمپ اشتغال «کارنو»، یک برنامه آموزشی بر پایه فرصت‌‌های شغلی ارائه ‌شده از سوی کارفرمایان است که شامل کارگاه‌‌های آموزش عملی مهارت‌های نرم، مشاوره، کار عملی در قالب چالش کار تیمی و انجام پروژه فنی (از طریق ارتباط با کارفرما)، در قالب کارورزی خواهد بود.

مدت زمان این دوره حداکثر ۲ ماه خواهد بود

مدت زمان این دوره حداکثر ۲ ماه خواهد بود و کارجویان در این کمپ اشتغال از آموزش مهارت‌هایی مانند مدیریت پروژه، کار تیمی، ارائه اثرگذار، حل مسئله و تفکر راهبردی و اخلاق سازمانی در قالب کارگاه‌های تئوری و چالش‌‌های کار تیمی، بهره‌مند خواهند شد.

کارجویان شرکت‌کننده در این کمپ، فرصت خواهند داشت تا با توجه به پروژه‌های تخصصی تعریف شده از سوی کارفرما، در طول دوره به‌صورت جدی مورد ارزیابی قرار گیرند.

همچنین این دوره فرصتی برای تشخیص ظرفیت‌‌ها و توانمندی‌‌های هر فرد، جهت حضور در فضای کاری است. ضمن آنکه کارفرمایان نیز با رصد توانمندی‌‌های افراد و کاهش هزینه‌‌های به‌کارگیری نیرو، می‌توانند نسبت به جذب و به‌کارگیری آن‌ها اقدام نمایند.

کارفرمایان می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از ظرفیت‌‌های موجود در کمپ اشتغال کارنو به سایت کارنو به آدرس http://karnostartup.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۷۶۲۵۱۰۶۵ و ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ تماس حاصل نمایند.