برگزاری ششمین رویداد نونمایی با معرفی محصولات نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند

ششمین رویداد نونمایی در تاریخ 13تیرماه سال جاری با معرفی محصولات فناورانه و نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند برگزار می‌شود.

بانگ اقتصاد، پارک فناوری پردیس بواسطه فعالیت های گسترده در حوزه توسعه تجارت محصولات دانش بنیان و فناور و با هدف توسعه بازار این محصولات ‌و به منظور معرفی درست محصولات به جامعه مخاطب، سلسله رویدادهای «نونمایی» را طراحی و اجرا نموده است.

در ششمین رویداد نونماییکه همزمان با نمایشگاه شهر هوشمند(Smart City) برگزار می‌شود، شرکت‌ها و محصولات فناور در یک فضای مناسب و طی یک فرایند استاندارد محصول خود را معرفی می‌نمایند.

در همین راستا در این رویداد محصولات: دیجی‌سان(کیوسک هوشمند - نمایشگر تجاری)، هوشمند آسیا(سامانه راداری نسل چهارم ثبت تخلفات ترافیکی)، چهارراه (سامانه هوشمند مدیریت ناوگان ) و ای‌کیو‌سای(طراحی و ساخت پارک علم و تجربه) معرفی شده و امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر وجود خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام جهت حضور و یا ارائه محصول در رویداد با شماره‌تماس 28429709-021 ، دبیرخانه اجرایی رویداد (شرکت نوروبیز)، تماس گرفته و یا به آدرس www.nonamayi.ir مراجعه نمایند.

انتهای پیام/