برگزاری نخستین فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند در پارک فناوری پردیس

فستیوال «نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» با هدف معرفی فناوری‌های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده‌های زیست محیطی، 18 آبان ماه از ساعت 15 الی 18 به صورت حضوری و آنلاین، در پارک فناوری پردیس برگزار می شود. مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این رویداد تا 10 آبان است.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران فستیوال «نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی» را به عنوان نخستین فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه کنترل آلاینده‌های زیست محیطی برگزار می‌کند. این رویداد 18 آبان ماه از ساعت 15 الی 18 در راستای طرح جهش تجارت فناوری با همکاری شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان کارگزار تجارت فناوری، برگزار می‌شود. مدیران کارخانه‌ها، تولیدکنندگان صنعتی و ارائه‌دهندگان آن و سرمایه‌گذاران از مدعوین این رویداد هستند.

محور اصلی فستیوال نوآوری‌های کاربردی در زمینه پساب و پسماند صنعتی، معرفی محصولات فناوران و شرکت‌های ایرانی در این زمینه است. هدف شبکه فن بازار ملی ایران از برگزاری این فستیوال زمینه‌سازی برای بهره‌برداری آن دسته از شرکت‌ها و کارخانه‌های تولیدی است که با مسائل و مشکلات زیست محیطی دست به گریبان هستند.

معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی در این فستیوال از دو طریق «انتشار در کتابچه رویداد» و «ارائه توسط فناوران در رویداد» امکان‎پذیر است.

در این رویداد تعدادی از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فرصت معرفی محصولات خود را در حضور صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران حاضر در رویداد دارند. برای ارائه محصول در روز رویداد، مستندات مربوط به فناوری‌ها و محصولات ارسال شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور متقاضی، توسط تیم تخصصی ارزیابی شده و پس از ارزیابی طرح‌ها و محصولات برتر برای ارائه در رویداد انتخاب می‌شوند.

شرکت‌های فناوری که مایلند محصول خود را در کتابچه رویداد معرفی کنند، باید حین ثبت‌نام گزینه مربوطه را انتخاب کنند. سپس دبیرخانه رویداد ضمن تماس با آنها، اطلاعات مربوط به محصول را دریافت می‌کند. لازم به ذکر است کتابچه مذکور علاوه بر توزیع بین مخاطبان رویداد، دراختیار شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی استان تهران نیز قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این فستیوال می‌توانند تا 10 آبان ماه از طریق آدرس http://evnd.co/zr745 اقدام به ثبت نام کنند. کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدکننده‌ای که قصد شرکت در رویداد و اطلاع از آخرین فناوری‌های داخلی این حوزه را دارند، لازم است حین ثبت نام، گزینه «بلیط صنایع» را انتخاب کنند. شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز می‌توانند با انتخاب گزینه «بلیط فناوران» ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین فناوران می‌توانند از طریق ارسال پیام به شماره واتساپ 09219572627 مراحل ثبت‌نام خود را پیگیری کنند.

متقاضیان شرکت در این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد، شرکت بومرنگ به شماره‌های 88398543-88398563 -021(داخلی 201- آقای مهندس جبلی) تماس بگیرند.