مطالب برچسب خورده با "بنزین"

 • «بنزین برای همه» یا بودجه برای دولت؟

  «بنزین برای همه» یا بودجه برای دولت؟

  «ممکن است مردم این طرح را افزایش قیمت بنزین یا بسترسازی برای افزایش قیمت بنزین تلقی کنند، درصورتی‌که افزایش قیمت بنزین در بودجه سال ۱۴۰۱ اصلا در کار نیست»؛ سخنان فریدون حسنوند، رئیس کمیسیون انرژی مجلس، به تاریخ هفتم دی و یک هفته پس از مطرح‌شدن اجرای این طرح که گویا در نشست اقتصادی سران سه قوه تصویب شده است.

 • جزئیات اجرای طرح جدید بنزینی در کیش / اختصاص سهمیه ۲۰ لیتری برای هر کد ملی

  جزئیات اجرای طرح جدید بنزینی در کیش / اختصاص سهمیه ۲۰ لیتری برای هر کد ملی

  سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: از این پس سهمیه بنزین به دارندگان هر کد ملی دارای خودرو یا فاقد خودرو تعلق می‌گیرد، میزان یارانه تخصیصی به ازای هر نفر معادل ۲۰ لیتر بنزین به نرخ ۱۵۰۰ تومان است. به گفته لواسانی یارانه سهمیه بنزین از هر کارت بانکی قابل برداشت است و افراد در صورت نداشتن خودرو می‌توانند این یارانه را با اپلیکیشنی که به همین منظور طراحی شده به فروش برسانند.

 • جزئیات طرح جدید درباره بنزین؛ سهمیه هر نفر چند لیتر؟

  جزئیات طرح جدید درباره بنزین؛ سهمیه هر نفر چند لیتر؟

  وزیر نفت در خصوص طرح جدید بنزینی گفته "هیچ گونه افزایش قیمتی در دستور کار نیست و برنامه این است که همه بتوانند از یارانه سوخت بهره‌مند شوند و طرح دولت کمک به آن دسته از مردمی است که خودرو ندارند."

 • سرنوشت قیمت بالای بنزین در پایان سال ۱۴۰۰

  سرنوشت قیمت بالای بنزین در پایان سال ۱۴۰۰

  بلومبرگ در گزارشی نوشت، با توجه به اینکه امیدی به افزایش تولید اوپک پلاس و نفت شیل نیست، افزایش تولید و صادرات نفت ایران می‌تواند، رانندگان آمریکایی را که با افزایش قیمت بنزین مواجه‌اند، نجات دهد.