ثبت‌نام رویداد کافه سرمایه در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد

ثبت‌نام رویداد کافه سرمایه در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس آغاز شد و تا ۱۸ فروردین ‌ماه سال ۱۴۰۰ ادامه دارد. در این دوره از کافه سرمایه کشورهایی از قاره‌های آسیا و آفریقا شرکت دارند و امکان سرمایه‌گذاری آنها بر روی استارتاپ‌های ایرانی وجود دارد.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، کافه سرمایه یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس  است . این رویداد فرصتی ویژه برای صاحبان شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران به‌شمار می‌رود. شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران در نمایشگاه با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آن‌ها ترتیب داده خواهد شد.

سرمایه‌گذاران و فعالان زیست بوم استارتاپی کشورهای ترکیه،کنیا، نیجریه و امارات، با همکاری‌های به عمل انجام شده در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۱ حضور خواهند داشت. هدف از مشارکت آنها در این رویداد سرمایه‌گذاری بر استارتاپ‌های ایرانی و کمک به توسعه بازار بین‌المللی آنهاست.

کافه سرمایه اینوتکس با یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۷، هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری موفق در سال ۹۸ و نیز ۱۸ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان در سال ۹۹ از جمله بخش‌های جذاب این نمایشگاه برای فعالان زیست بوم است.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و شرکت در رویداد کافه سرمایه در اینوتکس ۲۰۲۱ تا تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ می‌توانند از طریق سایت اینوتکس به نشانی www.inotex.com اقدام به ثبت نام کنند. استارتاپ‌هایی که برای شرکت در این رویداد پذیرفته شوند، می‌توانند از کارگاه‌های ویژه سرمایه‌گذاری این رویداد نیز بهره‌مند شوند.

دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس در تاریخ ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور کلیه بازیگران زیست بوم نوآوی و فناوری کشور به صورت حضوری در ناحیه نوآوری پردیس و همینطور به صورت مجازی برگزار می‌شود.

برای مشاهده پوستر با کیفیت کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۱ کلیک کنید.