جام فوتسال استارتاپی «استارلیگ» در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود

نخستین دوره جام فوتسال استارتاپی «استارلیگ» یکی از برنامه های جذاب اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است که ۵ و ۶ اسفندماه 1400، با حضور تیم‌هایی از مایکت، دیجی‌پی، ازکی، زرین‌پال، تلوبیون و ... در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش بانگ اقتصاد، فعالیت در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور، همیشه با محیطی پویا و سرشار از انرژی که حس جوانی را القا می‌کند، همراه است. استارلیگ با شعار «حال خوب استارتاپی» و هدف انتقال تجربه هیجان و انرژی، افزایش ارتباط و شبکه سازی در سطح اکوسیستم استارتاپی و ایجاد فضایی بانشاط به مناسب بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

در این جام 16 تیم حضور خواهند داشت که طی مسابقات در قالب گروه‌های 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت و پس از آن، درقالب مسابقات حذفی، تیم‌های برتر مشخص خواهند شد. بازی‌ها در دو نیمه 8 دقیقه‌ای مفید برگزار شده و قوانین این مسابقات منطبق بر قوانین جهانی فوتسال است.

در نهایت، تیم‌های قهرمان و نایب‌قهرمان، برنده جوایز 22 و 11 میلیون تومانی خواهند شد. پارک فناوری پردیس حامی اصلی این مسابقات است.

همچنین ستاد توسعه دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری و هومکا نیز از این رویداد حمایت می‌کنند. برگزارکننده این رویداد، مجموعه میم‌ایونت است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از این مسابقات، می توانند با تلفن 02191035130 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/