حضور پررنگ گل‌گهر و شرکت‌های فولادی منطقه در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حضور مدیران و شرکت‌های زنجیره تولید فولاد کشور، کارشناسان و متخصصان با محوریت فرصت‌های بومی‌سازی و حمایت از تولیدات داخل در هتل المپیک تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش بانگ اقتصاد، نمایشگاه جامع ارائه فرصت‌های بومی‌سازی و حمایت از تولید داخلی در این جشنواره توسط ۱۱۴شرکت فعال در عرصه فولادسازی برگزار می‌شود و شرکت گل‌گهر به همراه شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و مجتمع جهان فولاد سیرجان، علاوه بر برگزاری غرفه‌ای فعال در نمایشگاه، به ارائه توانمندی‌های گل‌گهر در قالب کنفرانس‌های علمی خواهند پرداخت.

اولین کنفرانس با عنوان تکنولوژی‌های نوین پیشرفته ایرانی (منحصر بفرد در مقیاس جهانی) برای صنایع فولاد و معادن آهن و دومین کنفرانس با عنوان  لزوم ایجاد صندوق هایVenture Capital به‌منظور ایجاد تکنولوژی‌های پیشرفته نوین جهت ارتقاء تکنولوژیک و سودآوری واقعی صنایع فولادي و معدني خواهد بود که هر دو رویداد توسط واحد مهندسي معكوس و ساخت داخل شرکت گل‌گهر برگزار می شود.

در این نمایشگاه و جشنواره که از امروز تا ۲۱ بهمن ادامه دارد، درباره موضوعاتی چون نقش زیست بوم نوآوری در صنعت فولاد و تامین برق مورد نیاز شرکت‌های فولادی با استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر و فناوری‌های پیشرفته برای تولید فولاد نیز به ارائه میزگردهای تخصصی، پرداخته می‌شود.

انتهای پیام/