خرید آسان محصولات خانگی با همیاران سپهر بانک صادرات ایران

​محصولات ٥٧ شرکت بزرگ کشور را به آسانی و با کارت اعتباری از طریق طرح همیاران سپهر بانک صادرات ایران به منزل ببرید.

به گزارش بانگ اقتصاد، امکان خرید محصولات ٥٧ شرکت تولیدی طرف قرارداد با بانک صادرات ایران در قالب طرح تسهیلاتی همیاران سپهر فراهم است و متقاضیان می‌توانند با استفاده از کارت اعتباری از تسهیلات این طرح با نرخ ترجیحی برای خرید انواع موتورسیکلت، لوازم خانگی و سایر محصولات با کیفیت داخلی در یک هزار و ١١٤ فروشگاه در سراسر کشور استفاده کنند.
علاوه بر فهرست ٥٧ شرکت تولیدی ساخت داخل، بانک صادرات ایران با اشخاص حقیقی تولید‌کننده و توزیع‌کننده نیز در قالب امضای تفاهم‌نامه، شرایط خرید اعتباری محصولات آنان را برای مشتریان و متقاضیان فراهم کرده است.
طرح همیاران سپهر بانک صادرات ایران شرایط استفاده از تسهیلات و خرید بی واسطه از این شرکت‌ها را برای مشتریان و هموطنان تسهیل کرده که علاوه بر درگاه‌های بانکداری الکترونیک، امکان خرید از بیش از یک هزار و ١١٤ فروشگاه را فراهم آورده و متقاضیان می‌توانند در قالب عقد مرابحه (اقساطی)، تا سقف ٥٠٠ میلیون ریال از کارت اعتباری «همیاران‌ سپهر» بانک صادرات ایران محصولات داخلی باکیفیت خریداری کنند.
در این طرح که با انگیزه کمک به تولید و تسهیل فروش اعتباری محصولات داخلی با کیفیت و بالا بردن قدرت خرید مردم توسط بانک صادرات ایران عملیاتی شده، اسامی فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های جدید شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی طرف قرارداد با این بانک به‌روزرسانی شده و دامنه انتخاب هموطنان برای استفاده از تولیدات مرغوب داخلی و بهره‌مندی از تسهیلات بانک صادرات ایران گسترده‌تر شده است.
شرکت‌های تولیدی و عرضه‌کنندگانی در این طرح امکان مشارکت دارند که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه‌ها و مراکز فروش متعدد باشند. اعتبار کارت‌های اعتباری «همیاران سپهر» سه ماهه بوده و بازپرداخت تسهیلات آن حداکثر ٣٦ ماهه با نرخ سود ١٥ و ١٨ درصد خواهد بود.
در قالب این طرح برای اعطای کارت اعتباری همیاران سپهر نیازی به ارائه پیش فاکتور نیست و امکان صدور این کارت توسط تمامی شعب بانک امکان‌پذیر است.