دستگیری سارق خودروی رونیز در بزرگراه هاشمی رفسنجانی

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از کشف خودروی سرقتی رونیز به همراه سارق در محدوده مسیر شرق به غرب بزرگراه هاشمی رفسنجانی زیرپل یادگار، خبر داد.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از افق تهران، علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از بازرسی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص کشف رونیز سرقتی، اظهار داشت: در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد امروز عوامل گشت منطقه ۲۳ بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ، در حین گشت زنی در محدوده استحفاظی خود در محدوده مسیر شرق به غرب بزرگراه هاشمی رفسنجانی زیرپل یادگار پس از استعلام سواری رونیز متوجه سرقتی بودن خودرو می‌شوند.

همه‌خانی افزود: به محض اینکه مشخص گردید سواری رونیز سرقتی می‌باشد راننده که سارق خودرو بود قصد متواری شدن داشت که با ممانعت کارکنان راهور از فرار وی جلوگیری و خودروی توقیف شده به همراه راننده آن پس از تنظیم صورتجلسه‌ای تحویل کلانتری شد تا پس از سیر مراحل قانونی به دست صاحبش برسد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست با مشاهده خودرو یا موتورسیکلتی که مدتی است رها شده و صاحب آنرا نمی‌شناسند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نموده تا پس از استعلام در صورت سرقتی بودن و پس از سیر مراحل قانونی، خودرو به مالک آن تحویل گردد.

انتهای پیام/