رویدادها

 • رویداد و نمایشگاه نیاز محور هوش مصنوعی (AI Space) در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس

  شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌کند:

  رویداد و نمایشگاه نیاز محور هوش مصنوعی (AI Space) در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس

  در این رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند نیازهای مرتبط با هوش مصنوعی را مطرح نموده و از ظرفیت این رویداد برای رفع نیازهای فناورانه اقدام نمایند.

 • گوش‌های رگولاتور برای شنیدن صدای تحول خواهی بسته است

  در دومین رویداد 9 ژانویه مطرح شد؛

  گوش‌های رگولاتور برای شنیدن صدای تحول خواهی بسته است

  سالن همایش‌های کتابخانه ملی روز نوزدهم دی ماه میزبان دومین رویداد آینده کسب و کارهای بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال بود. این رویداد به همت کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار برگزار شد و شامل سه سخنرانی و چهار پنل تخصصی بود. در یکی از پنل‌های برگزارشده نمایندگانی از سوی حاکمیت نیز حضور داشتند و انتقادات و مشکلات فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری را شنیده و وعده‌هایی مبنی بر تغییر وضعیت به خصوص درمورد اینترنت و همچنین رگولاتوری رمزارز دادند.

 • برگزاری نخستین همایش نوآوری باز «ملی تک» در هلدینگ چند رشته‌ای صنعتی گروه توسعه ملی

  برگزاری نخستین همایش نوآوری باز «ملی تک» در هلدینگ چند رشته‌ای صنعتی گروه توسعه ملی

  شرکت سرمایه ‌‎گذاری گروه توسعه ملی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف در راستای توسعه تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین با هدف برقراری ارتباط موثر بین مجموعه صنعت کشور و نخبگان، فناوران و دانشجویان کشور، حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، تجاری‌سازی اختراعات، نوآوری‌ها و طرح‌های صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

 • هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق برگزار شد

  هفتمین رویداد نونمایی در صنعت برق برگزار شد

  هفتمین رویداد نونمایی در تاریخ ۱ آذرماه در سالن ایران خلیج فارس واقع در نمایشگاه بین المللی برگزار شد. در این رویداد که به همت پارک فناوری پردیس برگزار شد، ۳ محصول فناور و دانش‌بنیان در حوزه برق به مشتریان معرفی و زمینه تعامل بین این شرکت‌ها فراهم شد.

 • برگزاری نونمایی هفتم به 17 مهر موکول شد

  برگزاری نونمایی هفتم به 17 مهر موکول شد

  زمان برگزاری هفتمین رویداد نونمایی - معرفی محصولات فناورانه- در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی، به روز یکشنبه مورخ 17/07/ 1401 در تهران هتل اسپیناس خلیج فارس، تغییر یافت.

 • اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن برگزار شد

  اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن برگزار شد

  اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات بخش معدن و صنایع معدنی با محوریت جذب سرمایه در حوزه ساخت ماشین‌آلات معدنی و صنایع معدن تحت عنوان دموماین، سه‌شنبه 8 شهریورماه توسط مرکز نوآوری معادن و صنایع (ایمینو) و سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد در سالن همایش ایمیدرو برگزار شد.

 • چینووا مکمل زنجیره استارتاپی کشور

  چینووا مکمل زنجیره استارتاپی کشور

  استارتاپ استودیوی "چینووا" مکمل زنجیره استارتاپی کشور، نام خود Chainova را از ترکیب دو کلمه Chain به معنی زنجیره و Nova به معنی ستاره جدید گرفته است تا هم فعالیت در حوزه بلاک‌چین (زنجیره بلوک) را نشان دهد و هم بر تعهد خود مبنی بر ساخت زنجیروار ستاره‌های جدید در زیست‌بوم کارآفرینی و استارتاپی ایران تاکید کند.

 • آغاز به کار رویداد چالش محور فینوهک

  با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده »؛

  آغاز به کار رویداد چالش محور فینوهک

  فینوهک با آدرس‌دهی فرصت‌های جذاب به روز و چالش‌های موجود کاربران و کسب‌و‌کارهای خدمات مالی در چهار حوزه ولث‌تک(WealthTech)، اینشورتک (InsureTech)، رگ‌تک (ReqTech)، لندتک (Lend Tech) و پرداخت (Paytech) فراخوان جذب تیم و افراد علاقمند داد. در این رویداد با سلسله کارگاه و منتورشیپ شرکت‌کنندگان تیمی و فردی برای انتخاب یا حل چالش‌ها توانمند می‌شوند.

 • تهران؛ میزبان چهارمین رویداد تخصصی بلاک­دی با محوریت بلاک­چین

  بلاک­چین فناوری قرن؛

  تهران؛ میزبان چهارمین رویداد تخصصی بلاک­دی با محوریت بلاک­چین

  سلسله رویدادهای بلاک­دی ایران با شعار "بلاک­دی فرصتی برای به روز ماندن" توسط هلدینگ راه نو و شرکت توزیع فناور، با هدف افزایش سطح دانش و هم افزایی جمعی متخصصان و علاقه مندان به فناوری بلاک­چین در ایران شکل گرفته است.

 • فینوهک، رویدادی برای حل چالش‌های روز فین‌تک

  یک چالش بردار و با سرمایه‌گذار دست بده!

  فینوهک، رویدادی برای حل چالش‌های روز فین‌تک

  رویداد رقابتی فینوهک در چهار حوزه ولث‌تک (WealthTech)، اینشورتک (InsurTech)،‌ رگ‌تک (RegTech) و پرداخت (PayTech) و براساس حل چالش‌های روز فین‌تک، توسط شرکت توسعه کسب‌و‌کارهای نوگرای تجارت (تکنوتجارت) و مرکز نوآوری فینووا برگزار می‌شود.