رویداد و نمایشگاه نیاز محور هوش مصنوعی (AI Space) در تاریخ ۱۲ و ۱۳ بهمن‌ماه در پارک فناوری پردیس

در این رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند نیازهای مرتبط با هوش مصنوعی را مطرح نموده و از ظرفیت این رویداد برای رفع نیازهای فناورانه اقدام نمایند.

به گزارش بانگ اقتصاد، از سوی دیگر علاقه‌مندان و فناوران با مسائل واقعی صنعت آشنا شده و طی این رویداد می‌توانند در جهت حل مسائل موجود قدم بردارند. در حاشیه این برنامه، رویداد ارائه نیاز، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی و پانل‌های تخصصی متعددی در حوزه هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

بخش از مخاطبین این رویداد، شرکت‌ها، صنایع، معادن و سازمان‌ها هستند که در بخشی از فرایندهای خود از هوش مصنوعی استفاده کرده و یا اینکه می‌توانند با هوشمندسازی صنعت خود، ارزش افزوده بیشتری خلق نمایند. این مجموعه‌ها می توانند مسائل و دغدغه‌های خود را از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۰۹  دبیرخانه اجرائی این رویداد درمیان گذاشته و از چگونگی بهره مندی از این رویداد مطلع شوند. همچنین میتوانند علاوه بر مسائل فنی نیازمندی حوزه منابع انسانی در حوزه AI را مطرح و افراد توانمند را شناسایی کنند.

علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد، بازدید از نمایشگاه تخصصی، بهره برداری از کارگاه‌های آموزشی، پانل‌ها و دیگر برنامه‌های این رویداد می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت techmart.ir و یا با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۹۷۰۹ و ۰۹۰۱۲۴۲۰۷۴۸ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/