رویداد پردیس‌ ویکند در پارک فناوری پردیس برگزار می‌‌شود

همزمان با هفته جهانی کارآفرینی رویداد آموزشی تجربی پردیس ویکند با هدف رشد ایده های خلاقانه دانشجویان و دانش آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این رویداد که 3 الی 5 آذرماه برگزار می‌شود، تعداد زیادی از برنامه نویسان، صاحبان ایده، گرافیست‌ها، سرمایه گذاران، عاشقان استارتاپ، مدیران، بازاریاب‌ها و … حضور به هم می رسانند و در ۵۴ ساعت به بحث و بررسی ایده‌ها می‌پردازند.

ارائه ایده، تیم‌سازی افراد، کار روی ایده، برگزاری کارگاه‌های مختلف، ارائه در حضور داوران و برنامه‌های تفریحی هیجان‌انگیز از مهمترین محورهای این رویداد است.


در نهایت ایده‌های خلاقانه برتر انتخاب و با تشکیل کارگروه‌های چند نفره عملی می‌شوند. در ساعت‌های پایانی رویداد، ایده‌های تکامل یافته به سرمایه گذاران و داوران عرضه می‌شوند تا افرادی که مایل هستند از آنها حمایت کنند.


حضور در این دوره رایگان است و متقاضیان شرکت در آن، می‌توانند از طریق آدرس https://evand.com/events/pardis-weekend برای ثبت‌نام اقدام کنند.


گفتنی است هفته جهانی کارآفرینی یک برنامه هماهنگ جهانی برای ترویج، تشویق، رشد و توسعه کارآفرینی است که از 16 تا 22 نوامبر در بیش از 170 کشور دنیا برگزار می شود. شعار هفته جهانی کارآفرینی در سال 2021، «ایجاد یک اکوسیستم جهانی و کارآفرینی» (Building one global, entrepreneurial ecosystem) است که در این راستا 35000 رویداد با حضور بیش از 10 میلیون نفر در سراسر دنیا برگزار خواهد شد.


پارک فناوری پردیس نیز به عنوان بزرگترین ناحیه نوآوری کشور، برنامه‌های متنوعی را برای هفته جهانی کارآفرینی در بازه زمانی26 آبان تا 3 آذرماه 1400 در نظر گرفته است که تلاش شده مردم، دانشجویان و افراد دارای پتانسیل کارآفرینی با بازدیدها، حضور در رویدادها، برنامه‌های آموزشی و شبکه سازی، بتوانند با مفاهیم و مسیر کارآفرینی آشنایی بیشتری پیدا کنند.