مطالب برچسب خورده با "سازمان فاوا"

 • «تهران من» نامزد بهترین سامانه خدمات کشور شد

  «تهران من» نامزد بهترین سامانه خدمات کشور شد

  جشنواره وب و موبایل ایران در حالی نامزدهای سیزدهمین دوره این رویداد را اعلام کرد که سامانه «تهران من» به عنوان درگاه واحد ارائه خدمات هوشمند شهروندی نیز در بخش «سازمان‌ها و موسسات دولتی» کاندید بهترین سامانه‌ی‌ ارائه خدمات در کشور شده است.

 • آغاز برگزاری تمام‌الکترونیک مناقصات شهرداری با امضای دیجیتال

  آغاز برگزاری تمام‌الکترونیک مناقصات شهرداری با امضای دیجیتال

  محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران، از برگزاری تمام‌الکترونیک مناقصات در شهرداری تهران خبر داد که طی آن تمام مراحل انجام معاملات و برگزاری مناقصات به صورت الکترونیکی و با ابزارهایی مانند امضای دیجیتال انجام خواهد شد.

 • آمادگی نصر تهران در طراحی پروژه‌های هوشمندسازی شهری

  در دیدار با نمایندگان شورای شهر تهران مطرح شد:

  آمادگی نصر تهران در طراحی پروژه‌های هوشمندسازی شهری

  نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در دیدار با عضو شورای شهر، پیشنهاداتی در زمینه‌ همکاری‌های مشترک و رفع برخی از مشکلات اعضای صنف فاوا مطرح کردند.

 • ارتقاء جایگاه تهران در میان شهرهای نوآور جهان

  ارتقاء جایگاه تهران در میان شهرهای نوآور جهان

  گزارش شاخص جهانی نوآوری ۲۰۲۱ که توسط سازمان بین‌المللی مالکیت معنوی منتشر شده از ارتقاء دو پله‎ای تهران در میان شهرهای نوآور جهان خبر داده است و بر همین اساس در شاخص جهانی نوآوری (GII) پایتخت ایران بالاتر از شهرهایی مانند استانبول، وین، بارسلون و برلین در رتبه ۴۱ قرار دارد.

 • برای هوشمندسازی شهرها نیازمند برنامه و نقشه‌راه ملی هستیم

  برای هوشمندسازی شهرها نیازمند برنامه و نقشه‌راه ملی هستیم

  مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران با حضور در اولین بزرگداشت روز ملی شهر هوشمند که توسط مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، طی سخنرانی خود، موضوع حکمروایی را مهم‌ترین چالش پیش‌روی حرکت به سمت شهر هوشمند عنوان کرد و گفت: بدون داشتن برنامه ملی و مدیریت یکپارچه شهری، رسیدن به اهداف شهر هوشمند دور از دسترس است.

 • برپایی غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران در برج میلاد

  برپایی غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران در برج میلاد

  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با برپایی غرفه‌ای در برج میلاد، آخرین دستاوردها، پروژه‌ها و خدمات خود را به نخبگان و پذیرفته‌شدگان برتر دانشگاه‌های مطرح تهران در کنکور ۱۴۰۰، معرفی می‌کند.

 • پویش نذر هوای پاک توسط شهرداری تهران

  اپلیکیشن دوچرخه برگزار می‌کند:

  پویش نذر هوای پاک توسط شهرداری تهران

  شهرداری تهران در ایام ماه محرم و صفر اقدام به برگزاری پویش «نذر هوای پاک» با شعار مهربانی با هم، مهربانی با شهر کرده است. دوچرخه‌سواران بالای ۱۴ سال می‌توانند با نصب اپلیکیشن «دوچرخه» در این پویش شرکت کنند.

 • تهران در جمع ٣ فینالیست جایزه جهانی شهرهای هوشمند

  مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران خبر داد:

  تهران در جمع ٣ فینالیست جایزه جهانی شهرهای هوشمند

  مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از انتخاب تهران به عنوان یکی از سه برگزیده نهایی جایزه کنگره جهانی شهرهای هوشمند در سال ۲۰۲۱ خبر داد و گفت: در این رویداد که اواخر آبان ماه در شهر بارسلون برگزار می‌شود، در قسمت جوایز شهرهای برتر، تهران به‌عنوان یکی از سه برگزیده نهایی در بخش حکمروایی و اقتصاد هوشمند، شانس دریافت این جایزه معتبر جهانی را دارد.

 • چهارمین رویداد بین المللی «تهران هوشمند» به صورت مجازی برگزار می‌شود

  با شعار تحول دیجیتال، خدمات دیجیتال؛

  چهارمین رویداد بین المللی «تهران هوشمند» به صورت مجازی برگزار می‌شود

  چهارمین رویداد بین‌المللی تهران هوشمند، با شعار«تحول دیجیتال، خدمات دیجیتال» و با تمرکز بر شهرهای هوشمند در دوران کرونا و پساکرونا به صورت مجازی و طی روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.