مطالب برچسب خورده با "صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری"

 • برگزاری رویداد جذب سرمایه در حوزه فین‌تک

  برگزاری رویداد جذب سرمایه در حوزه فین‌تک

  رویداد جذب سرمایه در حوزه فین‌تک، صبح امروز با حضور ۸ استارت‌آپ این حوزه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد. ۳۰۷ کاربر، شامل سرمایه‌گذاران و مخاطبان رویداد از طریق پلتفرم اسکای‌روم بصورت آنلاین در برنامه حاضر شدند و استارت‌آپ‌ها به منظور جذب سرمایه به ارائه پرداختند.

 • رویداد استارتاپی سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

  رویداد استارتاپی سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

  صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، انجمن علمی حسابداری واحد تهران غرب و سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن به عنوان کارگزار برگزاری رویداد، رویداد استارتاپی سرای نوآوری را در حوزه‌ فناوری‌های آموزشی،چهارشنبه 20 اسفندماه 99 برگزار کرد.

 • رویداد جذب سرمایه در حوزه علوم شناختی برگزار شد

  رویداد جذب سرمایه در حوزه علوم شناختی برگزار شد

  رویداد جذب سرمایه در حوزه علوم شناختی، صبح امروز با حضور ۶ استارتاپ این حوزه، با همکاری ستاد علوم و فناوری‌های شناختی، در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد. ۲۵۰ کاربر، شامل سرمایه‌گذاران و مخاطبان رویداد از طریق پلتفرم اسکای‌روم بصورت آنلاین در برنامه حاضر شدند و استارتاپ‌ها به منظور جذب سرمایه به ارائه پرداختند.

 • فرصت‌های جدید مشتری‌مداری استارت‌آپی در بازار خودرو کشور بررسی شد

  فرصت‌های جدید مشتری‌مداری استارت‌آپی در بازار خودرو کشور بررسی شد

  رویداد “جذب سرمایه در حوزه خودرو” از سلسله رویدادهای “دوشنبه‌های استارتاپی” صبح امروز، ۱۲ آبان ماه ۹۹ به صورت آنلاین و با حضور مدیران کسب و کارهای نوپا در حوزه خودرو و جمعی از اصحاب رسانه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.