قدردانی مدیران استان های یزد و فارس بانک ایران زمین از کادر درمان

مدیران شعب استان های فارس و یزد بانک ایران زمین به اتفاق هیات همراه با حضور در چندین بیمارستان در این استان ها به پاس تشکر از کادر درمان که در شرایط حساس بیشترین زحمت را متقبل شده اند، قدردانی کردند.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، نظر به اینکه در یک سال گذشته بعلت شیوع ویروس کرونا کادر درمان متحمل سختی ها و خسارات جبران ناپذیری شده اند، تکریم از آنها یک وظیفه و مطلوبیت اجتماعی محسوب می شود. لذا مدیران و معاونین استان های فارس و یزد بانک ایران زمین در روز سی ام آذرماه مصادف با روز پرستار با حضور در چندین بیمارستان از کادر درمان تقدیر و تشکر کردند.
در این دیدارها حسن شاهی مدیریت شعب استان های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار داشت: اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کادر سلامت کشور در جای جای ایران عزیز در عرصه مقابله با کرونا تشکر و قدردانی شود.
حسن شاهی اضافه کرد: قطعا مردم و نسل آینده از وجود مجاهدان حوزه سلامت بر خود خواهند بالید و قدردان زحمات مدافعان سلامت خواهند بود، وی اعلام کرد: بانک ایران زمین همواره در کنار مردم و با مردم در جهت هرگونه کمک و پشتیبانی لازم برای غلبه بر این پدیده ناگوار خواهد بود.
در ادامه این دیدارها پورحسنی مدیرشعب استان یزد با اشاره به این که در همه دوران ها به ویژه در دوران مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا از خودگذشتگی های کادر درمان ارزنده و ستودنی بوده است، گفت: زحمات این عزیزان هیچگاه فراموش نخواهد شد و حتما در تاریخ ثبت خواهد شد.