قرارداد صادرات فناوری ۵ میلیون یورویی یکی از شرکت‌های پارک فناوری پردیس

در حاشیه نشست سرمایه‌گذاری فناوری، قرارداد فروش ۷۰۰ دستگاه همودیالیز بین شرکت آریا طب فیروز و شرکت BARAKAH MEDICA UNSANTRA از کشور اندونزی با حضور سفیر این کشور و رئیس پارک فناوری پردیس به امضا رسید.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این قرار داد مقرر است تعداد ۷۰۰ دستگاه همودیالیز ساخت شرکت آریا طب فیروز طی مدت ۵ سال تولید و در اختیار شرکت BARAKAH MEDICA UNSANTRA قرار گیرد.

لازم به توضیح است که شرکت آریا طب فیروز از شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس، با همکاری شرکت مدیریت صادرات سلامت محور (شمس) که یکی از بروکرهای فناوری مرکز توسعه تجارت پارک می باشد، موفق شد با استفاده از توان تخصصی خود و همکاری این برورکر فناوری، قرارداد مربوطه را به امضا برساند.

نشست سرمایه گذاری فناوری TIM2021 که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در حال برگزاری است، از مهمترین ابزارهای شبکه انتقال و تبادل فناوری هشت کشور در حال توسعه اسلامی است که دبیرخانه آن در پارک فناوری پردیس مستقر بوده و جهت شکل‌دهی به همکاری‌های فناورانه، تبادل فناوری، ایجاد بازار برای محصولات با فناوری بالا، افزایش ظرفیت کشورها در حوزه فناوری، انتشار اطلاعات و معرفی دستاوردهای فناورانه این کشورها با یکدیگر ایجاد شده است.