مطالب برچسب خورده با "محمد فرجود"

 • «تهران من» محور اصلی خدمات غیرحضوری

  فرجود در برنامه زنده «تهران بیست» تصریح کرد:

  «تهران من» محور اصلی خدمات غیرحضوری

  مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران با حضور در برنامه زنده «تهران بیست» که شامگاه دوم آذر از شبکه پنج سیما پخش شد، سامانه «تهران من» را درگاه اصلی خدمات غیرحضوری شهرداری توصیف کرد.

 • اراضی عباس‌آباد به برنامه «تهران هوشمند» پیوست

  طی تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان فاوا و منطقه گردشگری عباس‌آباد صورت گرفت:

  اراضی عباس‌آباد به برنامه «تهران هوشمند» پیوست

  تفاهم‌نامه‌ای با هدف توسعه خدمات هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد با تاکید بر جنبه‌های عمومی و ظرفیت‌های گردشگری اراضی عباس‌آباد به امضای دو طرف رسید.

 • برای هوشمندسازی شهرها نیازمند برنامه و نقشه‌راه ملی هستیم

  برای هوشمندسازی شهرها نیازمند برنامه و نقشه‌راه ملی هستیم

  مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران با حضور در اولین بزرگداشت روز ملی شهر هوشمند که توسط مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، طی سخنرانی خود، موضوع حکمروایی را مهم‌ترین چالش پیش‌روی حرکت به سمت شهر هوشمند عنوان کرد و گفت: بدون داشتن برنامه ملی و مدیریت یکپارچه شهری، رسیدن به اهداف شهر هوشمند دور از دسترس است.

 • پارک حاشیه‌ای هوشمند اثر برگزیده «خشت طلایی» شد

  پارک حاشیه‌ای هوشمند اثر برگزیده «خشت طلایی» شد

  پروژه‌ مدیریت مکانیزه فضاهای پارک حاشیه‌ای به عنوان اثر برگزیده پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی در بخش نوآوری، فناوری و شهر هوشمند معرفی شد و سازمان فاوای شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک به طور مشترک مورد تقدیر قرار گرفتند.

 • تهران در جمع ٣ فینالیست جایزه جهانی شهرهای هوشمند

  مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران خبر داد:

  تهران در جمع ٣ فینالیست جایزه جهانی شهرهای هوشمند

  مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از انتخاب تهران به عنوان یکی از سه برگزیده نهایی جایزه کنگره جهانی شهرهای هوشمند در سال ۲۰۲۱ خبر داد و گفت: در این رویداد که اواخر آبان ماه در شهر بارسلون برگزار می‌شود، در قسمت جوایز شهرهای برتر، تهران به‌عنوان یکی از سه برگزیده نهایی در بخش حکمروایی و اقتصاد هوشمند، شانس دریافت این جایزه معتبر جهانی را دارد.

 • توجه ویژه به ‌بلاک‌چین در برنامه تهران هوشمند

  توجه ویژه به ‌بلاک‌چین در برنامه تهران هوشمند

  مدیرعامل فاوای شهرداری تهران در مراسم‌ افتتاحیه نخستین کنفرانس بین‌الملی بلاک‌چین-رمزارزها و اقتصاد جهانی که به صورت غیرحضوری برگزار می‌شد در خصوص کاربردهای بلاک‌چین در شهرهای هوشمند و همچنین نگاه برنامه تهران هوشمند برای استفاده از این فناوری توضیح داد.

 • چهارمین همایش «تهران هوشمند» آغاز به کار کرد

  چهارمین همایش «تهران هوشمند» آغاز به کار کرد

  مراسم افتتاحیه چهارمین همایش «تهران هوشمند» با سخنرانی مدیران ارشد و صاحب‌نظران برگزار شد.

 • راه‌ اندازی فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند

  راه‌ اندازی فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند

  مراسم افتتاح دهمین دوره از نمایشگاه «اینوتکس» در حالی روز گذشته برگزار شد که در این آیین با امضای یک تفاهم‌نامه میان سازمان فاوای شهرداری تهران و فن‌بازار ملی ایران، راه‌اندازی نخستین فن‌بازار تخصصی شهر هوشمند کلید خورد.

 • سامانه TOD رونمایی شد

  در بیست‌و‌یکمین جلسه شورای راهبردی تهران هوشمند؛

  سامانه TOD رونمایی شد

  هم‌زمان با بیست‌و‌یکمین جلسه شورای راهبردی تهران هوشمند و با حضور شهردار تهران و سایر اعضا از سامانه TOD (توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی انبوه‌بر) رونمایی شد.