کد خبر: 404
سه شنبه , 18 آبان 1400 - 17:49
مهلت پیش‌ثبت نام در الکامپ 1400 تمدید شد

پیرو درخواست تعدادی از شرکت‌ها که موفق به پیش ثبت‌نام در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ نشده‌اند و همچنین با هدف ایجاد فرصتی دیگر برای حضور در این نمایشگاه، سایت ثبت نام از تاریخ ۲۲ آبان تا ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰ باز خواهد شد.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در این دور از ثبت نام همچون سال‌های گذشته، متقاضیان کمتر از هشتاد متر مربع فضای نمایشگاهی،‌ بعد از ثبت نام در سایت الکامپ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان بالای هشتاد متر مربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از مشخص شدن غرفه، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان سازمان‌ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند. بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد آینده‌ی بهتر برگزار خواهد شد و سلامت آنلاین، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت بر بستر شبکه‌ی ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه به شمار می‌روند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت نمایشگاه به نشانی http://www.iran-elecomp.com/ مراجعه کنند.