نشست خبری گزارش سالانه تجارت الکترونیکی ایران (سال 1400)/ رونمایی از طراحی جدید لوگوی اینماد

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در روز یکشنبه بیستم شهریورماه، گزارش سالانه تجارت الکترونیکی ایران (سال 1400) را به همراه طراحی جدید لوگوی اینماد طی نشست خبری مشترک با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانک مرکزی و شرکت ملی پست منتشر و رونمایی خواهد کرد.

به گزارش بانگ اقتصاد به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، این مرکز سالانه به منظور اندازه ‏گیری وضعیت تجارت الکترونیکی در کشور و تهیه اطلاعات با کیفیت برای سیاستگذاری و برنامه ‌ریزی، اقدام به انتشار گزارش سالانه تجارت الکترونیکی ایران می‌ نماید.

در همین راستا، مرکز تتا در روز یک شنبه بیستم شهریورماه 1401، گزارش سالانه تجارت الکترونیکی ایران (سال 1400) را به همراه طراحی جدید لوگوی اینماد مورد انتشار و رونمایی قرار خواهد داد. گزارش مذکور، مشتمل بر پایش ‏شاخص‏ های تجارت الکترونیکی در سه دسته «زیرساخت تجارت الکترونیکی»، «عملکرد تجارت الکترونیکی» و «جمعیت ‏شناسی و روش های تجارت الکترونیکی» می باشد.

این گزارش که حاصل تلاش و همکاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و سایر سازمان های ذی ربط از جمله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بانک مرکزی و شرکت ملی پست می باشد، در وب سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (به نشانی ecommerce.gov.ir) نیز جهت بهره برداری عمومی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/