نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی IPAS 2022 برگزار می‌شود

مدیر عامل ناجی پاس در آستانه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی ایپاس گفت: این نمایشگاه از تاریخ 25 تا 28 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی با محوریت پلیس هوشمند، تجهیزات کارآمد و امنیت جامعه برگزار می‌گردد.

به گزارش بانگ اقتصاد، رضا اصغریان گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه بروزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز جهان با هدف تسهیل و تسریع در ماموریت های محوله و ارتقاء توانمندی و فناوری پلیس با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم می باشد.

اصغریان ادامه داد: گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات امنیتی و ایمنی در سطح جامعه به منظور کاهش حوادث، سوانح و خطرات ناشی از آن و آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت، در بخش های دولتی و خصوصی با آخرین فناوری های لوازم و تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ، بهره گیری از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها در بسط فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید و مصرف با هدف کوتاه نمودن دست واسطه ، حمایت از نخبگان و مخترعین فعال در زمینه تجهیزات مرتبط با موضوع نمایشگاه و کمک به تجاری سازی ایده های برتر ، شکوفایی و رونق اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ایجاد زمینه اشتغال و افزایش تولید داخل از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه امسال می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه  ایجاد فرصت مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولید کنندگان و مصرف کنندگان این نوع تجهیزات همچنین ساماندهی فعالین حوزه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با هدف افزایش کیفی و ارتقاء فناوری ها و استانداردسازی تجهیزات می باشد.

اصغریان در خصوص  کالاهای قابل ارائه در نمایشگاه گفت : کالاهای سخت افزارهای برق و الکترونیک ، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای ، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ، تجهیزات ایمنی ، جنگ افزارهای سبک و سنگین ، تجهیزات کنترل ترافیک ، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی ، وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی و ... است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشترمیتوانند به آدرس وب سایت www.ipas.ir مراجعه فرمائید.

انتهای پیام/