مطالب برچسب خورده با "هوش مصنوعی"

 • آغاز ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران

  آغاز ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران

  ثبت‌نام "مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران" iAAA در حوزه سلامت و پزشکی، با 3 میلیارد جایزه برای تیم اول و بیش از 5 میلیارد ریال جایزه از روز شنبه مورخ 19 شهریور ماه 1401 آغاز شد.

 • انتخابات آمریکا؛ یک بررسی رسانه‌ای با تأکید بر نقش جریان‌ساز هوش مصنوعی

  انتخابات آمریکا؛ یک بررسی رسانه‌ای با تأکید بر نقش جریان‌ساز هوش مصنوعی

  تنها یک روز به انتخابات حساسیت برانگیز ایالات متحده آمریکا باقی مانده و در این میان بیش از هرچیز این رسانه‌ها (اعم از رسمی یا شبکه های اجتماعی) هستند که به نظر می‌رسد به جهت‌گیری افکار عمومی رنگ بخشیده و با سوگیری معنادار خود سعی بر آن دارند تا نتیجه انتخابات را آنطور که علاقه دارند به نتیجه رسانند.

 • بیانیه‌ کمیسیون هوش مصنوعی و علم داده‌ نصر تهران مبتنی بر سخنان رهبری

  بیانیه‌ کمیسیون هوش مصنوعی و علم داده‌ نصر تهران مبتنی بر سخنان رهبری

  کمیسیون هوش مصنوعی و علم داده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در مورد بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع نخبگان کشور در تاریخ 26 آبان‌ماه 1400، بیانیه‌ای صادر کرد.

 • تشریح برنامه‌های شناسا در حمایت از کسب‌وکارها با رویکرد هوش مصنوعی

  تشریح برنامه‌های شناسا در حمایت از کسب‌وکارها با رویکرد هوش مصنوعی

  نشست هم‌اندیشی توسعه کسب‌ و کارهای نوآور با رویکرد هوش مصنوعی با حضور جمعی از صاحب‌نظران و کسب‌وکارهای فعال در این حوزه توسط شرکت شناسا، در تاریخ ۱۹ اسفندماه ۹۹ در محل کافه سینرژی برگزار شد.

 • چرا ترکیب اخبار جعلی و هوش مصنوعی خطرناک است؟

  چرا ترکیب اخبار جعلی و هوش مصنوعی خطرناک است؟

  ما در زمان عجیبی زندگی می‌کنیم! چراکه به نظر می‌رسد اساساً همه چیز آن چیزی نیست که به نظر می‌رسد باید باشد! در این نوشتار بناست به یکی از همین چیز‌هایی که به نظر می‌رسد نباید اینطور باشد، می‌پردازم.

 • چگونه هوش مصنوعی حاکمیت شرکتی را تغییر می‌دهد؟

  چگونه هوش مصنوعی حاکمیت شرکتی را تغییر می‌دهد؟

  سرمایه‌گذاری‌های روزافزون در فناوری هوش مصنوعی (AI) زمینه تحول شگرفی را به‌ویژه در سازمان‌های مبتنی بر فناوری به‌وجود آورده است.شرکت‌هایی که به‌دنبال هوش مصنوعی هستند ممکن است روی توانایی سیستم‌های اتوماسیونی کم‌کارآمد متمرکز شوند و بر این اساس از یک فرصت مهم چشم‌پوشی کنند؛ چراکه هوش مصنوعی می‌تواند نقش بسزایی در حاکمیت شرکتی داشته باشد.هوش‌مصنوعی می‌تواند به ساده‌سازی فرآیندهای تصمیم‌گیری کمک کرده و ایده‌های خلاقانه‌ای را از نطفه تا ایجاد دانشی داده‌محور منجر شود و بر این اساس نه‌تنها به پیش‌بینی آینده مطلوب سازمان کمک کرده بلکه سبب تعالی رهبری سازمانی نیز شود.

 • هوش مصنوعی چگونه صنعت سفر را تغییر می‌دهد؟

  هوش مصنوعی چگونه صنعت سفر را تغییر می‌دهد؟

  ظرفیت هوش مصنوعی برای انجام وظایفی که به طور سنتی به عملکرد شناختی انسان احتیاج دارند، برای افراد در صنعت مسافرت مفید کرده است زیرا با استفاده از هوش مصنوعی می توان در وقت و هزینه کسب و کار صرفه جویی کرد؛ در حالی که به طور بالقوه خطای انسانی را از بین می برد و اجازه می دهد کارها به سرعت انجام شود.