مطالب برچسب خورده با "وزارت اقتصاد"

 • امیدها برای احیاء نقش وزارت اقتصاد زنده شده است

  با پیشنهاد خاندوزی از سوی رئیس جمهور؛

  امیدها برای احیاء نقش وزارت اقتصاد زنده شده است

  وزارت امور اقتصادی و دارایی از دستگاه‌های اجرایی است که هم نهادی سیاستگذار در عرصه‌های مختلف اقتصادی کشور محسوب می‌شود و هم جنبه‌های اجرایی قابل توجه و سازمان‌های عریض و طویلی دارد، لیکن به نظر می‌رسد که وجه سیاستگذاری وزارت اقتصاد از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 • توسعه پارک فناوری پردیس با همکاری وزارت راه و معاونت علمی ریاست جمهوری

  توسعه پارک فناوری پردیس با همکاری وزارت راه و معاونت علمی ریاست جمهوری

  دو سند تفاهمنامه همکاری و یک قرارداد میان وزارت راه و شهرسازی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه‌های توسعه پارک فناوری پردیس، مشارکت در ایجاد شهرک مسکونی فردوس در مجاورت پارک فناوری پردیس و ایجاد ناحیه نوآوری پرند به امضا رسید.

 • خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار

  خاندوزی؛ اقتصاددانی برای بهبود فضای کسب و کار

  خاندوزی در زمان مدیر کلی امور اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس، گروه فضای کسب و کار را در مرکز پژوهش‌ها فعال کرده و برای اولین بار در ایران در زمان مدیریت ایشان، به صورت مستمر گزارش‌های فصلی پایش محیط کسب و کار در سطح ملی و استانی منتشر شده است.

 • نگاه اصلاحی، نظارتی و شفافیت در برنامه وزیر اقتصاد قابل تحسین است

  یک استاد دانشگاه در تشریح بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی اقتصاد:

  نگاه اصلاحی، نظارتی و شفافیت در برنامه وزیر اقتصاد قابل تحسین است

  استاد اقتصاد دانشگاه و پژوهشگر اقتصادی در تشریح بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: با بررسی برنامه‌ها می‌توان به این جمع‌بندی رسید که آسیب‌‌شناسی‌های صورت گرفته کاملا دقیق و کارشناسی بوده و با اهتمام همه ارکان دولت و استفاده از ظرفیت کارشناسان و نخبگان حوزه اقتصادی قابلیت اجرا خواهد داشت.