ژوله: همه پیشنهادات کاری زندگی‌ام را از پیمان قاسمخانی گرفته‌ام

امیرمهدی ژوله بازیگر نقش افلاطون در سریال روزی روزگاری مریخ در یک گفتگوی تصویری به بیان توضیحاتی از این کار پرداخت.

به گزارش بانگ اقتصاد، امیر مهدی ژوله درباره حضورش در این سریال به سابقه آشنایی و همکاری‌اش با پیمان قاسمخانی اشاره کرد و گفت: همه پیشنهادات کاری زندگی‌ام را پیمان قاسمخانی داده است هم در نویسندگی و هم بازیگری. حالا بعد از 18 سال رفاقت و همکاری، هرکاری را که پیمان بگوید در آن همکاری کن، می‌پذیرم.

وی درباره استایلش در سریال «روزی روزگاری مریخ» گفت: این استایل شبیه جوانان دهه ۸۰ امریکاست. وقتی این لباس‌ها را تنم کردم و گریم شدم خیلی خوشم آمد و بنظرم جذاب بود.

این نویسنده و بازیگر کمدی از چالش‌های درک فضای فانتزی مریخ گفت: من هیچ فیلم مربوط به فضا را ندیده‌ام حتی جنگ ستارگان یا فیلم‌های نولان را هم که تم فضایی دارد را ندیده‌ام. و با این فضا ارتباط برقرار نمی‌کنم و طرفدار فیلم و سریال‌های فضایی نیستم.

ژوله در ادامه افزود: از آنجایی که آدم تنبلی هستم دوست داشتم خانه‌ام هوشمند باشد و قابلیت خانه‌های مریخ در سریال را داشته باشد. مثلا اینکه خانه هوشمند در مریخ، درها را اتوماتیک باز و بسته می‌کند خیلی خوب است چون من درهای کمد و اتاق را هیچوقت نمی‌بندم.

وی بین انتخاب بین زمین 1400 و مریخ 1700 گفت: همه چیز را به زمین 1400 ترجیح میدم چون دیگر همه چیز رو به اتمام است؛ اخلاقیات، محیط زیست، عشق، انسانیت، رحم و مروت و...

ژوله در ادامه یادآور شد که اگر بخواهد به مریخ مهاجرت کند، دخترش گندم و همسرش را به همراه یک کارت بانکی و موبایل با خودش می‌برد که بتواند از مریخ پست بگذارد و فالور جمع کند.

بازیگر نقش «افلاطون» در آخر با اشاره به ذائقه مخاطبان در فضای کمدی گفت: این سریال یک کار خوب و آبرومند است که اگر مخاطبان صبوری کنند و بیشتر با فضای آن آشنا شوند، حتما از دیدن سریال لذت خواهند برد.

انتهای پیام/