بورس

 • جزییات ورود برنج به بورس کالا

  جزییات ورود برنج به بورس کالا

  سرپرست مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران گفت: برای ورود برنج به بورس کالا، انبارهایی در نظر گرفته شده و اکنون ما یک انبار در مرحله پذیرش داریم.

 • بورس نبض توسعه ملی است/جهش تولید در ایران نیازمند چرخه اقتصادی پویا

  بورس نبض توسعه ملی است/جهش تولید در ایران نیازمند چرخه اقتصادی پویا

  نشست تحلیلی آنلاین با موضوع آژیر قرمز اقتصاد کشور، چهارشنبه 9 مهرماه 99 ، با حضور "محمدرضا فیروزجنگ"، مدیرعامل شاخص سوم و "دکتر شهره ماهی صفت" مدیر سازمان بین المللی خبری چشم انداز پارس و با محوریت سقوط سهام و پیامدهای آن برای سهامداران برگزار شد.

 • افزایش معاملات برق در بورس انرژی

  افزایش معاملات برق در بورس انرژی

  مصطفی رجبی، سخنگوی صنعت برق از افزایش معاملات برق در بورس انرژی و قراردادهای دوطرفه در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

 • سرویس بورس به اسنپ اضافه شد

  سرویس بورس به اسنپ اضافه شد

  با توجه به استقبال گسترده مردم برای سرمایه‌گذاری در بازار بورس‌ و به منظور تسهیل دسترسی کاربران به خدمات مورد نیاز در این زمینه، سرویس «‌بورس» در سوپر اپلیکیشن اسنپ راه‌اندازی شد.

 • برنامه عملیاتی حمایت از بورس در دستور کار امروز نشست مجلس و دولت

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

  برنامه عملیاتی حمایت از بورس در دستور کار امروز نشست مجلس و دولت

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برنامه عملیاتی مجلس برای حمایت از بازار سرمایه امروز(دوشنبه)در نشست مشترک میان مجلس، روسای کمیسیون‌های تخصصی با وزرای اقتصادی و رئیس کل بانک مرکزی مشخص می‌شود.

 • بررسی راه‌های تقویت سرمایه و رفع موانع تولید

  بررسی راه‌های تقویت سرمایه و رفع موانع تولید

  رئیس جمهور در پایان نشست با حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائییه و محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت که مهمترین مسایل کشور و عمدتا مسایل اقتصادی در این جلسه سران سه قوه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 • رفع ممنوعیت از فروش برای بیش از ۱۴۰هزار سهامدار

  شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد:

  رفع ممنوعیت از فروش برای بیش از ۱۴۰هزار سهامدار

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: رفع ممنوعیت از فروش برای بیش از ۱۴۰ هزار سهامدار حقیقی و حقوقی سجامی شده، بصورت مکانیزه (الکترونیکی و غیرحضوری) انجام شد.